Бібко Роман

Бібко Роман

Спеціаліст з продажу квартир
АН Realtor3D
Дніпро

Бібко Роман

Спеціаліст з продажу квартир
АН Realtor3D
Дніпро
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
29
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому

Продаж квартир (3)

  • АН Realtor3D
    50 000 $
    552 $/м²

    соборная, 14

    3 кімнати
    91 / 32 / 20 м²
    поверх 2 з 2
    6 днів тому
    Продам 3-к. 2-поверхову квартиру в багатоквартирному таунхаусі в смт Слобожанське, ЖК «Золоті Ключі». Заг. площа — 90,5 м² Кухня-вітальня — 41 м² Поверховість — 2 Кількість кімнат — 3 Закріплене паркувальне місце Зона барбекю Тепла підлога на 1-му поверсі Стан — під чистове оздоблення. Вартість — 50 000$
    Рієлтор
  • АН Realtor3D
    38 000 $
    626 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 76

    єВідновлення Перемога
    3 кімнати
    61 / 37 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    6 днів тому
    Продається 3-к квартира на Набережній Перемоги, 76, ж/м Перемога-2 - площа 60,7 м² - кухня 7,6 м² - 7/9 поверх Стан радянський, під ремонт. Дві окремі кімнати + одна прохідна. Роздільний санвузол. Чудово підійде для сім'ї. Поруч багато магазинів, сквер, пошта, салони краси, зупинка транспорту!
    Рієлтор
  • АН Realtor3D
    35 000 $
    727 $/м²

    Бориса Мозолевського вул. (Корнійчука), 2

    2 кімнати
    48 / 27 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    6 днів тому
    Продам 2-к квартиру на Мозолевського, 2 (12 квартал) Цегляний будинок Площа 48,15 м² Кухня 7,8 м² Поверх 3/9 Роздільні кімнати Роздільний санвузол Косметичний ремонт Охайний житловий стан, МПО (металопластикові вікна), засклена лоджія Розвинена інфраструктура у кроковій доступності: садочки, школа, магазини, «Терра», «АТБ». Реальному покупцю — торг.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: